Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen

Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen

Goedkoopste shop

(1 minuut geleden bijgewerkt)
Informatique
Loading...

Informatique

  • Inclusief 4,50 bezorgkosten
  • Morgen verzonden
  • Veilige webshop Thuiswinkel waarborg
  • Betaald retourneren (i)
5445 49,95 + 4,50 bezorgkosten
Bekijk de goedkoopste
Morgen verzonden
+ Toon meer info
Alternate
Loading...

Alternate

  • Gratis bezorging
  • Voor 22:00 besteld, morgen in huis
  • Betaald retourneren (i)
59- Gratis bezorging
Bekijk bij Alternate
Voor 22:00 besteld, morgen in huis
+ Toon meer info
Megekko
Loading...

Megekko

  • Gratis bezorging
  • Morgen verzonden
  • Betaald retourneren (i)
59- Gratis bezorging
Bekijk bij Megekko
Morgen verzonden
+ Toon meer info
Bol
Loading...

Bol

  • Gratis bezorging
  • Morgen verzonden
  • Veilige webshop Thuiswinkel waarborg
  • Betaald retourneren (i)
6230 Gratis bezorging
Bekijk bij Bol
Morgen verzonden
+ Toon meer info
Fietsweb
Loading...

Fietsweb

  • Inclusief 6,95 bezorgkosten
  • Betaald retourneren (i)
10994 102,99 + 6,95 bezorgkosten
Bekijk bij Fietsweb
+ Toon meer info
Helaas is de goedkoopste prijs verhoogd. Toch geld besparen? .

Helaas, dit product is op dit ogenblik uitverkocht.

Niet getreurd: Knibble heeft voor jou hieronder vergelijkbare producten verzameld.
Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen Soort toetsenbord Game toetsenbord
Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen Toetsenbordindeling qwerty
Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen Draadloos Ja
Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen Verbindingsmogelijkheden Bluetooth 5.3
Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen Verbindingsmogelijkheden Bluetooth 5.3
Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen
Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen Ondersteund besturingssysteem Windows, Apple en Linux
Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen Ondersteund besturingssysteem Windows, Apple en Linux
Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen Muis inbegrepen Nee
Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen Breedte 33,5 centimeter
Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen Breedte 33,5 centimeter
Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen Breedte 33,5 centimeter
Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen
Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen

Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen kopen? Vergelijk de beste aanbiedingen!

  • Soort toetsenbord: Game toetsenbord
  • Toetsenbordindeling: qwerty
  • Draadloos: Ja

Productinformatie

De Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen toetsenbord aanschaffen voor de scherpste prijs? De beste koop vind je op Knibble! Op het Hator toetsenbord vind je een USB en USB-C aansluiting.

Draadloze game toetsenbord

De Skyfall 65 ABS OMA wh kopen is een game toetsenbord welke beschikt over de volgende ondersteund besturingssysteem: Windows, Apple en Linux. Met dit draadloze toetsenbord verbind je makkelijk.

  • Toetsenbord met Bluetooth 5.3

Uitgebreide specificaties

Model

Soort toetsenbord
Game toetsenbord

Software

Ondersteund besturingssysteem
Windows, Apple en Linux

Kenmerken

Toetsenbordindeling
qwerty
Muis inbegrepen
Nee

Verbindingen

Draadloos
Ja
Verbindingsmogelijkheden
Bluetooth 5.3
Aansluitingen
USB en USB-C

Algemeen

Breedte
33,5 centimeter
Hoogte
4,3 centimeter
Diepte
12,2 centimeter
Gewicht
790 gram
Garantie
24 maanden
Introductiejaar
2025
Kleur
Zwart en wit
Fabrikantcode
HTK3160
  • Knibble is dé elektronicavergelijker
  • Knibble vergelijkt prijzen van 264 webshops
  • Trustpilotscore van 4.5/5

Prijsgrafiek Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen

Sleep naar links of rechts om de volledige grafiek te zien.
Beknibbel-wekker
Dit toetsenbord was eerder -.
Wil jij dit toetsenbord ook voor zo'n scherpe prijs?
Met een beknibbel-wekker stelt Knibble je per mail op de hoogte zodra het product de door jou ingestelde prijs heeft bereikt.
Laagste prijs ooit
Dit Hator toetsenbord was nooit eerder zo laaggeprijsd.
Mis het niet!
Knibble Website van het jaar

Knibblescore en reviews

Wil je weten hoe dit toetsenbord andere beknibbelaars bevalt? Lees hieronder hun gebruikersreview. Ook heeft Knibble voor jou de reviewscores over de Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen verzameld van diverse shops.

Reviews



Helaas, nog geen Knibble reviews
Help Knibble met jouw review!
Laagste prijs ooit
Hator Skyfall 80 MAG ULTIMA 8K Hator Skyfall 80 MAG ULTIMA 8K
91,95
  • Soort toetsenbord: Game toetsenbord
  • Toetsenbordindeling: qwerty
  • Draadloos
  • Toetsenbord extra's: Multimedia sneltoetsen
Hator Skyfall 80 Hator Skyfall 80
54,95
  • Soort toetsenbord: Game toetsenbord
  • Toetsenbordindeling: qwerty
  • Draadloos
  • Toetsenbord extra's: Multimedia sneltoetsen
Hator Skyfall 65 MAG ULTIMA 8K Hator Skyfall 65 MAG ULTIMA 8K
79,-
  • Soort toetsenbord: Game toetsenbord
  • Toetsenbordindeling: qwerty
  • Draadloos
Hator Skyfall 65 Pro Gaming Hator Skyfall 65 Pro Gaming
59,-
  • Soort toetsenbord: Game toetsenbord
  • Toetsenbordindeling: qwerty
  • Draadloos

Veelgestelde vragen over Skyfall 65 ABS OMA wh kopen

Wat was de laagste prijs ooit voor de Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen?

De Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen is nu 54,45 euro. Eerder was de toetsenbord met 39,00 op zijn laagste prijs ooit, in de prijsgrafiek zie je de schommelingen van de prijs. Wil je de Skyfall 65 ABS OMA wh kopen kopen voor een voordeligere prijs? Zet dan een beknibbel-wekker!

Wat zijn de belangrijkste voordelen van de Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen?

  • Toetsenbord met bluetooth 5.3

Wat zijn de belangrijkste specificaties?

De Skyfall 65 ABS OMA wh kopen is een game toetsenbord.

Wat betekent Bluetooth 5.3 bij verbindingsmogelijkheden?

Bluetooth 5.3 is energiezuiniger en stabieler, met minder vertraging voor gaming en video.

×
Ook een beknibbel-wekker zetten?

Knibble is genomineerd voor
Website van het Jaar

Help ons winnen en maak zelf kans op deze fantastische prijzen!

Wil je over een week een review schrijven?

Veel mensen lezen reviews voordat ze een kiezen. Jouw ervaring kan hen helpen om de juiste keuze te maken.

Laat je e-mailadres achter
Er is iets mis met je e-mailadres

We sturen je volgende week een verzoek om een review te schrijven over de Hator Skyfall 65 ABS OMA wh kopen We sturen je verder geen onnodige e-mails

Je moet akkoord gaan met de voorwaarden
Gelukt! Je bent ingelogd met Facebook.
Ook zo blij met Knibble? Plaats een review op trustpilot!
Opgeslagen! Je kunt dit venster sluiten.
Helaas!

Klopt de prijs niet, of zie je een ander foutje op deze pagina?

Laat het ons weten, dan verhelpen wij het snel.

Bij welke webshop?
Bij welke webshop?
Kun je aangeven welke info?
Geef aan wat er mis gaat:
Maak een keuze
Er is iets mis met je e-mailadres

Verstuurd!

Bedankt, we gaan met jouw melding aan de slag.
De informatie op Knibble is met de grootst mogelijke zorg samengesteld, ondanks deze zorg is het mogelijk dat bepaalde informatie onvolledig of onjuist is.
Bekijk onze disclaimer.
Website van het jaar Bespaar jij ook graag met Knibble? Stem op Knibble!